Tasarım Ödülleri

Dünyanın en prestijli 3 tasarım ödüllerinden biri olan Reddot Design’ın tarihi 1955’lere dayanıyor. Ödül, tasarım dünyasının Oscar’ı olarak kabul ediliyor.

              

www.red-dot.org

Promotional Gift Award, promosyonel ürün sektöründeki yenilikçi ve öncü ürünleri seçen, dünyanın ileri gelen platformlarından biri. Yarışma, senelik olarak düzenleniyor.

                   

www.promotionaward.com

Almanya’nın Hannover kentinde, 1953 yılından bu yana verilen IF Tasarım Ödülleri, yenilikçi ürün tasarımı konusundaki en önemli uluslararası platformlarından birini oluşturuyor ve tasarım mükemmelliğinde geleneksel ve prestijli bir sembol niteliği taşıyor. Yılda 30 ülkeden 1800 başvurunun alındığı IF’in jürisi, tanınmış ve saygın uluslararası tasarımcılardan oluşuyor. IF etiketi, uluslararası bir marka olarak kabul görüyor ve global pazarda tüketicilere kılavuzluk ediyor.

                   

www.ifdesign.de

"Good Design Product Mark" Tayvan’da üretilen ürünlerin yüksek kalite standartlarına ulaşmasını sağlayan/hedefleyen bir platform. Bu ödüldeki ana kriter fonksiyonellik, estetik ve tasarım sürecinin bir arada bulunması.