Kargo ve Teslimat

SİPARİŞ TAKİBİ

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleri, sipariş sayfasında belirttiğiniz kargo firmasının internet sayfasından, size göndereceğimiz kargo takip numarası ile takip edebilirsiniz.

TESLIM ALMA

Satın aldığınız ürün en geç 2-4 iş günü içerisinde teslim edilir. Olası sorunlar halinde size mutlaka bilgilendirme mail’i gönderilecektir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız zaman kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneririz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse paketi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz. Her iki halde de info@atoptimezone.com adresine e-mail göndererek ya da iletişim sayfamızda ki formu doldurarak bize ulaşmayı unutmayın.

KARGO

Atoptimezone.com’da yapılan tüm alışverişlerde kargonuz ÜCRETSIZDIR.

PAKETLEME

Bütün ürünler özel Atop kutusunda, ürün hassasiyetine uygun olarak paketlenmiş bir biçimde teslim edilmektedir.

SİPARİŞ İPTALİ

Kredi kartıyla yaptığınız ödemelerde siparişinizi aynı gün içerisinde TSI 16.00 ya kadar info@atoptimezone.com adresine e-posta atarak iptal edebilirsiniz.Siparişinizin ödemesini havale ile yapacaksanız ve henüz havale yapmadan siparişinizi iptal etmeye karar verirseniz info@atoptimezone.com adresine üye adınız ve sipariş numaranız ile birlikte siparişinizi iptal etmek istediğinize dair bir e-posta atmanız yeterlidir. Havale yolu ile yapılan siparişlerin 2 iş günü içerisinde ödemesi yapılmaz ise, sipariş otomatik olarak iptal edilir.