Gizlilik ve Güvenlik

Atoptimezone.com, siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, doğum tarihi, eposta, vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşteri profillerine yönelik  özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmaları kullanılmaktadır.

Atoptimezone.com, alışveriş süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi  ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince Atoptimezone.com'un resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda açıklanabilecektir.

Ödeme için kapıda ödeme seçeneği ile alışverişinizi yapabileceğiniz gibi “Güvenli İnternet Alışverişi” sistemi ile de kredi kartı numaranızı vererek alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz. Bu kısımda istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Atoptimezone.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Atoptimezone.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.